Шенген Віза Сервіс
+380 (50) 703-91-91
Контакти
Шенген Віза Сервіс
VIP
+380 (50) 703-91-91показати+380 (50) 703-91-91 все+380 (50) 703-91-91 +380 (96) 058-78-58
Україна, Волинська обл., Луцьк, Львів, Рівне, Київ, Харьків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Чернігів, Херсон, Полтава, Донецьк, Луганськ, Кіровоград, Черкаси, Житомир, Вінниця, Ужгород, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківск, Чернівці, Суми на мапі
Пн-Нд 9:00 - 19:00 без перерв;

Працевлаштування в Ізраїлі. Робота за кордоном.

Працевлаштування в Ізраїлі для чоловіків і жінок у віці 24-55 років!

Легалізація працевлаштування в Ізраїлі на весь період роботи, мінімум 1-1,5 року і початок роботи на протязі 3-4 робочих днів з дня приїзду в Ізраїль! Індивідуальний підбір ваканцій.

З / П - від 22 шекелів (5.6$) до 54 шекелів (13,6$) на годину, мінімум 220 годин = від 1232 $ до 3000 $ можливість набирати додаткові години тоді з/п - 2500 $ за місяць і більше.

Вакансії різноманітні для жінок і чоловіків:
• Різноробочі - прибирання в приватних будинках, офісах - з / п від 22 шекелів на годину
• Різноробочі - санітарні роботи в мережі кафе - з / п від 22 шекелів на годину
• Різноробочі - догляд за людьми похилого віку (В будинку престарілих) - з / п від 22 шекелів на годину
• Будівельники - тільки професіонали зі стажем не менше 2-ох років роботи за фахом на об'єктах: Всі види будівельних / Внутрішньо-оздоблювальних / ремонтних робіт - з / п 1850-3000 $ в місяць в залежності від професіоналізму людини
• Зварювальники зі стажем не менше 2-ох років роботи за фахом на заводах і будівельних об'єктах - з / п 1500-2200 $ в місяць в залежності від професіоналізму людини.

Житло надає роботодавець безкоштовно. Харчування забезпечує людина сама.
Умови: Легалізація працевлаштування в Ізраїлі на 1.5-2 роки, житло, робочий день від 8 годин і більше 10-14 годин, вихідні 1-2 в тиждень. Початок роботи після 3-4 робочих днів з дня приїзду в Ізраїль!

Оплата за вакансію та легалізацію в Ізраїлі по приїзду, після підписання договору, а за підготовку пакету документів, включаючи авіа переліт та супровід на Україні - оплата 50% до вильоту.

Чому багато українців обирають їхати на роботу саме в Ізраїль? Тому що, більшість наших клієнтів, які неодноразово мали досвід заробітків за кордоном, більшість їздили у Росіїю, Білорусію та Польщу. Основною критикою є те що, роботодавці знижують зарплатню. Останнім часом утворилась складність з виїздом та оформлення документів на роботу в зв'язку з політичними і економічними проблемами на міжнародній арені. Зараз прекрасною альтернативою працевлаштування на пристойну роботу, куди їдуть і де працюють і по нинішній час більшість наших клієнтів, став Ізраїль.

Чим зручне працевлаштування в Ізраїлі?
Оформлення робочих документів для працевлаштування в Ізраїлі в останні роки було суттєво спрощено для громадян України, завдяки чому з'явилася відмінна можливість шукати роботу в Ізраїлі і працевлаштуватися. Розумні строки оформлення. Через проблеми з реєстрацією на візові центри Республіки Польща (постійна відсутність місць для реєстрації) істотно збільшилися терміни оформлення польської візи. При тому, що в минулі роки на виїзд до Польщі потрібно 3-4 тижні, в цьому році термін виїзду збільшився до 2-3х місяців.
Легальність працевлаштування. Компанії-роботодавці, з якими ми співпрацюємо, оформляють своїх працівників тільки на повністю легальній основі і ні як по іншому. При оформленні працівника здійснюється прив'язка до конкретного роботодавця, ми оформляємо робочих через імміграційного адвоката. Дана віза дозволяє працювати іноземцям в Ізраїлі терміном від 6 місяців, з можливістю продовження до 2-ох років. 

Пристойна заробітна плата в Ізраїлі. Якщо порахувати на гривні до 75-100 тис грн для реального спецаліста, виходить кругленька сума з 000 000 нулями за рік. Якщо Ви робітник без досвіду та не маєте необхідних навичок, зарплата буде на рівні простих різноробочих, проте сумма 40-50 тис є істотно вищою, ніж в тій самій Польщі, не згадуючи вже про прибутки від Росії і Білорусії.
Комфортні кліматичні умови. Ви проживаєте у субтропічному кліматі, приємні умови для проживання та роботи. Зимові дні у найхолодніший час не такі, як на Україні.

Що необхідно для роботи в Ізраїлі? Громадянський паспорт. Діючий закордонний паспорт громадянина України. Ідентифікаційний код. Фотографія. Резюме. Наша компанія підібратиме вакансії в Ізраїлі, відповідно, як для фахівців, так і готові працевлаштувати в Ізраїлі робітників простих, без досвіду. Це також стосується випускників ВУЗ-ів. Проте до молодих людей особливі вимоги на рахунок серйозності намірів залишитись на роботі на тривалий термін.
Основними напрямками над якими ми працюємо є: будівельні компанії, офісний та домашній обслуговуючі персонали, великі фермерські господарства. Ми знайдемо роботу в Ізраїлі для чоловіків, жінок та сімейних пар. В даний момент по таких спеціальностях: малярі, плиточники, теслярі, слюсарі, гипсокартонщики; Арматурники, а також електрики, опалубщики; Зварювальники (бажано із сертифікатом, але є можливість отримати роботу без сертифікату), теслі, муляри, бетонщики; Фермери, збирачі фруктів та овочів на сільськогосподарські роботи в Ізраїль.
Харчування плачувати потрібно за свій рахунок, проте проживання у більшості випадків за рахунок роботодавця.
Графік роботи: 8-10 годинний робочий день, можна добирати години понаднормово. 5,6 днів на тиждень, за домовленістю. Контракт від 3-6 місяців.
Вакансії для жінок: Вимоги вік від 20-55 років; Прибиральниця, домробітниця; Фермер, збирання врожаю (фруктів і овочів) - сезонні роботи; Доглядальниця, нянечка, продавець, покоївка; Можливе працевлаштування на заводи, фабрики, об'єкти на будівництві, супермаркети, існує безліч вакансій в Ізраїлі для працівників без досвіду роботи і без знання мови.

Якщо Вас зацікавила постійна робота за кордоном, звертайтесь.

Контактна інформація

Для оформлення пакету документів на контракт до Ізраїлю вам буде потрібно: паспорт український, ІПН.

Нагадуємо, що починаючи з 9.02.2011 набрав чинності договір про безвізовий режим між Ізраїлем і Україною.
Безвізовий режим не є гарантією в'їзду в Ізраїль, так як остаточне рішення про це приймають прикордонні служби Ізраїлю. Кожен громадянин України для того, щоб в'їхати до Держави Ізраїль повинен буде довести правдивість свого візиту в країну.

На який термін можна в'їхати до Ізраїлю та перебувати там у безвізовому режимі? Термін перебування для громадян України становить 90 днів протягом 6 місяців, так як і шенген, але бувають вийнятки. (Дана програма дозволяє знаходитись в Ізраїлі офіційно до 2-х років). Щоразу Вам необхідно підтвердити мету візиту. Усі випадки про візит розглядається спецслужбами Ізраїлю окремо.

Якщо Ви вирішили знайти роботу в Ізраїлі, Вам потрібна допомога у працевлаштуванні, тоді пишіть нам запит на пошту або телефонуйте, наші спецалісти розглянуть варіанти більш детальніше. В тому випадку, якщо ви не володієте мовою, не знаєте де знайти необхідну вакансію в Ізраїлі, ми доможемо підібрати потрібний варіант. Ми отримуємо пропозиції з більше ніж 100 компаній зі всього Ізраїлю. Ви дізнаєтесь відразу, як буде виглядати об'єкт в якому Вас працевлаштують - сушібар, на будівництво, чи на склад?

І нарешті головне. Ми завжди зустрічаємо наших майбутніх працівників відразу в аеропорті. В подальшому наші спеціалісти оформлять Вас на роботу всього протягом трьох робочих днів - документи, інструктаж, поселення та інвентар, приводимо Вас на об'єкт. Щодо умови проживання, можна дізнатись відразу у наших співробітників. Ви можете прочитати відгуки про нас на порталі з працевлаштування за кордоном.

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх