(050) 7039191 - Робочі візи, Запрошення в Польщу, Вакансії
+380 (50) 703-91-91
ВНЖ в Литві
Контакти
Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном
+380 (50) 703-91-91показати+380 (50) 703-91-91 все+380 (50) 703-91-91 +380 (96) 058-78-58
Україна, Волинська обл., Луцьк, Львів, Рівне, Київ, Харьків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Чернігів, Херсон, Полтава, Донецьк, Луганськ, Кіровоград, Черкаси, Житомир, Вінниця, Ужгород, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківск, Чернівці, Суми на мапі
Пн-Нд 9:00 - 19:00 без перерв;

ВНЖ в Литві

ОписХарактеристикиПодібні послуги
Ціну уточнюйте
Мінімальне замовлення: 0 послуга
Умови повернення та обміну

в течение 14 дней

Контактная информация
+380 (50) 703-91-91показать+380 (50) 703-91-91 все+380 (50) 703-91-91 +380 (96) 058-78-58
Адрес: Україна, Волинська обл., Луцьк, Львів, Рівне, Київ, Харьків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Чернігів, Херсон, Полтава, Донецьк, Луганськ, Кіровоград, Черкаси, Житомир, Вінниця, Ужгород, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківск, Чернівці, Суми
Написать компании

Описание

На відміну від Латвії, отримати посвідку на проживання (далі в тексті ВНЖ) в Литві на підставі покупки нерухомості не можна. Якщо у вас є квартира або будинок, площею понад 14 кв. м., то це дає право тільки на мультивізу, яка дозволяє перебувати в шенгенській зоні 90 днів з 180. У порівнянні з мультивізою, навіть тимчасовий ВНЖ дає набагато більше прав і можливостей і дозволяє стати практичним повноцінним членом європейської спільноти. Отримавши ВНЖ, людина починає платити податки, відповідно, отримує право на безкоштовну медицину і навчання для себе і дітей, право відкривати рахунки в банку, вести комерційну діяльність та інші соціальні блага. Єдине обмеження полягає в тому, що люди з ВНЖ не мають права висувати себе на виборні посади і голосувати.

Для отримання ВНЖ є кілька шляхів - знаходження в країні по робочій або освітньої візі, возз'єднання з родичами або ж комерційна діяльність. Найпривабливіше виглядає саме останній пункт. Справа в тому, що працевлаштування для українців до країн ЄС за робочою візою - це досить складний процес, адже для того, щоб прийняти на роботу іноземця, європейська фірма зобов'язана обгрунтовано відмовити іншим претендентам з країн ЄС. За дотриманням цих правил пильно стежать місцеві служби зайнятості і дають дозвіл на найм тільки кваліфікованих іноземців.

Що стосується отримання ВНЖ на підставі навчальної візи, то для постійного виду на проживання потрібно провчитися в країні не менше 10 років. Процес возз'єднання з сім'єю ми також описувати тут не будемо, так як він підходить далеко не всім.

Процес отримання постійного виду на проживання відрізняється від тимчасового тим, що потрібно скласти іспит на базове знання литовської мови і прописатися за литовською адресою. Також доведеться здати внутрішній український паспорт і принести в місцеву міграційну службу відповідну довідку. Постійна посвідка на проживання можна продовжувати протягом усього життя, але через 5 років можна також претендувати на отримання громадянства. Для цього потрібно буде скласти іспит на більш високій рівень знання литовської мови, конституції, права та історії країни і відмовитися від громадянства країни походження.

Також люди, які мають право на проживання в Литві, можуть зберігати на своїх рахунках до 100000 євро, які гарантовані державою. Якщо банк банкрутує, то держава зобов'язується повернути вкладнику ці гроші протягом 24 днів. У Литві десять місцевих банків, тому сумарно в країні можна зберігати до одного мільйона євро, повернення яких гарантовано державою.

У країні дружньо ставляться до російськомовного населення і вся неприязнь до вихідців з Радянського Союзу давно в минулому. Дипломи українських державних вузів можна легалізувати в Литві та їх володарі можуть претендувати на роботу в литовських держустановах, а разом з ними - постійний ВНЖ або громадянство. Також в країні добре розвивається бізнес у сфері послуг, будівництва, торгівлі, і, звичайно ж, IT-технологій. Середня зарплата в Литві складає 1000 євро, двокімнатну квартиру у Вільнюсі можна зняти за 200-300 євро, а ціни на продукти можна порівняти з українськими зразка початку 2013 року.

Литва далеко не найбагатша країна ЄС, але люди в ній живуть непогано і при цьому реально «пашуть». Сюди варто їхати тільки працьовитим людям, які не бояться працювати і не вважають, що їм всі повинні. Звинувачувати у своїх бідах царя, бога, Путіна чи Сталіна вже не модно - тобі покивають головами, поспівчувають і скажуть - іди працюй. У більшості, люди працевлаштовуються і непогано живуть. І хоча вільних ніш у нас практично немає, місце під сонцем можна знайти завжди.

 

Характеристики

Тип
бизнеса-иммиграция
Вид услуги
помощь в получении вида на жительство
Возможность поэтапной оплаты
есть

Отзывы

Пока нет отзывов
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх