+380 (50) 70... показати
Репатріація на 2 - 5 років
Репатріація на 2 - 5 років ##от компании## Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном - ##фото## 1
150$

Репатріація на 2 - 5 років

У вибране
Замовити дзвінок
Цену уточняйте
Контактна інформація
Телефони
+380 (50) 70... показати
Адреса
Украина, Волынская обл., Луцк, Львів, Рівне, Київ, Харьків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Чернігів, Херсон, Полтава, Донецьк, Луганськ, Кіровоград, Черкаси, Житомир, Вінниця, Ужгород, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківск, Чернівці, Суми на мапі

Опис

Підоготвка до подачі на шенгенську мультивізу до Польщі оформляється термін до 2 років в чистий паспорт. Вигідна пропозиція для тих, хто економить свій час та гроші. В порівнянні з бізнес або шопінг візою, яка обходиться не менше ніж 2500 грн (одноразова), тут не потрібно двічі подавати на візу, і перетинати після першої одноразової шенгенської візи кордону. По-перше ви втрачаєте в три рази більше часу, плюс додаткові витрати на поїздку. Ми пропонуємо вам супровід, гарантію та підготовку документів для оформлення шенген візи в Польщу в чистий паспорт на 2 роки по 90 днів в кожному півріччі. Без жодних передоплат!! Оплата по факту виходу візи. Якщо в паспорті були попередні шенгенські візи в Польщу (правильно від'їзджені) тоді можна отримати шенген візу відразу на 5 років. Такі візи оформляються як дорослим так батькам із дітьми. Обов'язковою умовою залишається особиста подача. У підсумку ви витратите один день на подачу і будете спокійно їздити на протязі 2-5 років. Без прив'язки до організацій, бронювань готелів та запрошень.

Основні 5 переваг мультивізи:

Мультивіза в Польщу на 2 роки оформляється в чистий паспорт.
Терміни оформлення візи складають 1-2 тижні. Для того, щоб отримати детальну інформацію про мультивізу перегляньте інформаційний розділ на нашому сайті.

До Вашої уваги 90% негативних рішень по візах ставляться банально через неправильне заповнення візової анкети або помилки під час оформлення документів.

Якщо Вас зацікавила шенгенська віза без попередньої оплати, в чистий паспорт, на 2 роки, або 5 років в паспорт з візами, ви надаєте нам мінімальний пакет документів та отримуєте позитивний результат гарантовано!

Наші фахівці підуть на зустріч кожному і дадуть Вам пораду з приводу Вашої ситуації. Вибір завжди лишається за Вами.

Характеристики

Тип
виза
Вид
многоразовые визы
Сроки
14 дней

Супутні послуги

Шенген Віза в Польщу для Водіїв в Волынской области от компании Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном
Ціну уточнюйте