Репатріація на 2 - 5 років

Репатріація на 2 - 5 років ##от компании## Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном - ##фото## 1
Ціну уточнюйте
150$

Опис

Підоготвка до подачі на шенгенську мультивізу до Польщі оформляється термін до 2 років в чистий паспорт. Вигідна пропозиція для тих, хто економить свій час та гроші. В порівнянні з бізнес або шопінг візою, яка обходиться не менше ніж 2500 грн (одноразова), тут не потрібно двічі подавати на візу, і перетинати після першої одноразової шенгенської візи кордону. По-перше ви втрачаєте в три рази більше часу, плюс додаткові витрати на поїздку. Ми пропонуємо вам супровід, гарантію та підготовку документів для оформлення шенген візи в Польщу в чистий паспорт на 2 роки по 90 днів в кожному півріччі. Без жодних передоплат!! Оплата по факту виходу візи. Якщо в паспорті були попередні шенгенські візи в Польщу (правильно від'їзджені) тоді можна отримати шенген візу відразу на 5 років. Такі візи оформляються як дорослим так батькам із дітьми. Обов'язковою умовою залишається особиста подача. У підсумку ви витратите один день на подачу і будете спокійно їздити на протязі 2-5 років. Без прив'язки до організацій, бронювань готелів та запрошень.

Основні 5 переваг мультивізи:

Мультивіза в Польщу на 2 роки оформляється в чистий паспорт.
Терміни оформлення візи складають 1-2 тижні. Для того, щоб отримати детальну інформацію про мультивізу перегляньте інформаційний розділ на нашому сайті.

До Вашої уваги 90% негативних рішень по візах ставляться банально через неправильне заповнення візової анкети або помилки під час оформлення документів.

Якщо Вас зацікавила шенгенська віза без попередньої оплати, в чистий паспорт, на 2 роки, або 5 років в паспорт з візами, ви надаєте нам мінімальний пакет документів та отримуєте позитивний результат гарантовано!

Наші фахівці підуть на зустріч кожному і дадуть Вам пораду з приводу Вашої ситуації. Вибір завжди лишається за Вами.

Характеристики

Тип
віза
Вид
багаторазові візи
Строки
14 днів

Супутні послуги

Робота в Польщі Водій друкарні в Волинській області от компании Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном
18zł netto
28 000 ₴/місяць Робота в Польщі Водій друкарні
Робота в Польщі Склад косметики THG, Вроцлав в Волинській області от компании Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном
16zł netto
від 26 500 ₴/місяць Робота в Польщі Склад косметики THG, Вроцлав