Шенген віза в Польщу на 2 - 5 років

Шенген віза в Польщу на 2 - 5 років

Шенген віза в Польщу на 2 - 5 років ##от компании## Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном - ##фото## 1
Ціну уточнюйте

Опис

Мультивіза або багаторазова шенгенська віза на Польщу в чистий паспорт на 2 роки. Вигідна пропозиція для тих хто не хоче двічі подавати на візу, і перетинати після першої одноразової шенгенської візи кордону. По-перше ви втрачаєте в три рази більше часу, плюс додаткові витрати на поїздку. Ми пропонуємо вам підтримку та підготовку документів для оформлення шенген візи в Польщу в чистий паспорт на 2 роки по 90 днів в кожному півріччі. Якщо в паспорті були попередні шенгенські візи в Польщу (правильно від'їзжені) тоді можна отримати шенген візу відразу на 5 років. Такі візи оформляються як дорослим так і з дітьми. Обов'язковою умовою залишається особиста подача. У підсумку ви витратите один день на подачу і будете спокійно їздити на протязі 2-5 років.

Основні 5 переваг мультивізи:

Ви перебуваєте тривалий час, а саме, до 90 днів в зоні Євросоюзу.
Ви можете безперешкодно відвідувати усі країни Шенгенської зони, такі як Франція, Італія, Іспанія, купувати прямий квиток в авіакомпаніях і не заїжджати у Польщу.
У Вас є скільки завгодно в'їздів у кожному півріччы і тому ви не переймаєтесь візовими питаннями на період дії візи. Мультивіза - ваш зелене світло на шляху до Європи.
Ви забудете про черги та клопіт на оформлення документів.
Отримати візу можна навіть коли у вас немає можливості зібрати довідки про доходи з банку або з роботи.

Ви громадянин України і хочете, щоб кордони для вас зникли?

Мультивіза в Польщу на 2 роки оформляється в чистий паспорт.
Терміни оформлення візи складають 1-2 тижні. Можливі варіанти термінового оформлення візи за 1 день. Віза оформляється без попередньої оплати. Сплачувати за візу ви будете тільки після виходу візи. Видається віза консульством Польщі. Для того, щоб отримати детальну інформацію про мультивізу перегляньте інформаційний розділ на нашому сайті.

До Вашої уваги 90% негативних рішень по візах ставляться банально через неправильне заповнення візової анкети або помилки під час оформлення документів.

Довірити підготовку документів можна нашим фахівцям, одночасно Ви зменшите витрати та час на отримання візи і матимете усі шанси для успішного рішення консула. Для нас не має значення де ви проживаєте, отримати безкоштовну консультацію можна віддалено по телефону, невиходячи з дому.

Якщо Вас зацікавила шенгенська віза без попередньої оплати, в чистий паспорт, на 2 роки, або 5 років в паспорт з візами, ви надаєте мінімальний пакет документів, отримуєте позитивний результат.

Стосовно відмов! Ми тривалий час співпрацюємо з уповноваженими особами та організаціями за кордоном і в Україні. Це дає нам можливість гарантувати нашим Клієнтам доступні ціни і вирішення питаннь стосовно віз. Офіційні документи для візи, які надаються від перевірених організацій позбавлять Вас клопоту при перетині кордону, на митниці. Ми запрошуємо до співпраці агенції з усіх регіонів України.

Що робити, якщо віза потрібна, на вчора. Вихід є! Експрес оформлення візи: термінова віза оформляється навіть за 24 години, адже коли горять квитки, або хтось поспішає на ділову зустріч, чи на весілля до близьких, нехай навіть просто раптово Ви вирішили, що настав час відпочинку. Для Вас є послуга оформлення термінової шенгенської візи.

Наші фахівці підуть на зустріч кожному і дадуть Вам пораду з приводу Вашої ситуації. Вибір завжди лишається за Вами.

Характеристики

Тип
віза
Вид
багаторазові візи
Строки
14 днів

Супутні послуги

Робота в Польщі Водій друкарні в Волинській області от компании Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном
18zł netto
28 000 ₴/місяць Робота в Польщі Водій друкарні
Робота в Польщі Склад косметики THG, Вроцлав в Волинській області от компании Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном
16zł netto
від 26 500 ₴/місяць Робота в Польщі Склад косметики THG, Вроцлав