Реєстрація на робочу візу в Польщу

Реєстрація на робочу візу в Польщу

Реєстрація на робочу візу в Польщу ##от компании## Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном - ##фото## 1
Ціну уточнюйте

Опис

Як стати на чергу на робочу візу в Польщу? Реєстрація на візу здійснюємо в 2 етапи. Спочатку висилаємо ваше запрошення для верифікації. Після успішної перевірки ваших документів отримаємо підтвердження та можливість зареєструвати вашу анкету на подачу.  

У довоєнний період можлива була реєстрація (черга) на польську робочу візу в консульство Луцька, Вінниці, Львова, Києва, Одеси та Харкова. Зараз для реєстрації доступно тільки консульство Львова, нам необхідно заповнити абсолютно всі анкетні дані, визначити мету поїздки, вибрати категорію візи.
Дату подачі на польську візу у консульстві Польщі Львова отримати не просто. Для початку нам потрібні дані 1 сторінки закордонного паспорту та номер мобільного який буде прив'язаний до анкети. Реєстрація на робочу термінову візу несе за собою ще додаткову оплату 30 євро в касу, після подачі. Зареєструвавшись на національну робочу візу в Польщу у консульстві послуги візового збору не знімаються згідно угоди між Україною і Польщею в 2012 році. Залишити дані для реєстрації можна через меню замовити.

Послуга реєстрація на візу в Польщу доступна усіх регіонів України.

Характеристики

Тип
віза
Вид
біометричний паспорт, паспорт старого зразка, дитячий паспорт, робочі візи, багаторазові візи, гостьові візи, навчальні візи, бізнес візи, візи з метою шлюбу, транзитні візи, туристичні візи
Строки
10 днів