+380 (50) 70... показати
Про нас

Про нас

Шенгенські та робочі візи, запрошення в Польщу. Терміново, без передоплати, за кращою ціною. Візи робочі, туристичні, бізнес, студентські, культурні, візи для водіїв TIR (далекобійників). Реєстрація на подачу документів у візовий центр Польщі. Мультивіза в Литву в чистий паспорт, робоча віза в Литву за 14 днів. Термінові візи без передоплати за 1 день. Робоча віза без присутності. Консультації, допомога в оформленні, безкоштовна інформаційна підтримка з візових питань.

Шановні клієнти! У нас не буває відмов. Ми працюємо безпосередньо з уповноваженими особами в Україні та за кордоном, це дає можливість надавати Вам максимально доступні ціни і гарантію результату. Надаємо виключно офіційні документи для оформлення візи, які позбавлять Вас від проблем на митниці при перетині кордону. Ми співпрацюємо з клієнтами з усіх регіонів України. Безкоштовна доставка документів здійснюється кур'єрськими службами.


Шенгенские и рабочие визы, приглашения в Польшу. Срочно, без предоплаты, по лучшей цене. Визы рабочие, туристические, бизнес, студенческие, культурные, визы для водителей TIR (дальнобойщиков). Регистрация на подачу документов в визовый центр Польши. Мультивиза в Литву в чистый паспорт, рабочая виза в Литву за 14 дней. Срочные визы без предоплаты за 1 день. Рабочая виза без присутствия. Консультации, помощь в оформлении, бесплатная информационная поддержка по визовым вопросам.

Уважаемые клиенты! У нас не бывает отказов. Мы работаем напрямую с уполномоченными лицами в Украине и за рубежом, это дает возможность предоставлять Вам максимально доступные цены и гарантию результата. Предоставляем исключительно официальные документы для оформления визы, которые избавят Вас от проблем на таможне при пересечении границы. Мы сотрудничаем с клиентами со всех регионов Украины. Бесплатная доставка документов осуществляется курьерскими службами.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
VIP
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
Шенген Віза Сервіс - Запрошення, візи, робота за кордоном
Тип компанії
компанія, що надає послуги
Адреса
Украина, Волынская обл., Луцк, Львів, Рівне, Київ, Харьків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Чернігів, Херсон, Полтава, Донецьк, Луганськ, Кіровоград, Черкаси, Житомир, Вінниця, Ужгород, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківск, Чернівці, Суми на мапі
Графік роботи
Пн-Нд 9:00 - 19:00 без перерв;
Телефони
+380 (50) 70... показати
Організаційно-правова форма і капітал
Рік заснування
2005